کنترل تردد(registration)

سامانه ثبت نام و مدیریت حاضرین در همایش ها
معرفی کلی
تردد مدعوین و بازدیدکنندگان امریست که می بایستی در کمال نظم و آرامش انجام شود، چراکه در غیر اینصورت ممکن است ذهنیت نامناسبی را از همایش برای ایشان بوجود آورد.
ثبت نام و توزیع پکیج معمولاً همزمان با ورود یا خروج صورت می پذیرد. اگر تعداد حاضرین زیاد باشند، لازم است از نرم افزارها و سخت افزارهای ویژه ای برای ثبت نام استفاده گردد. اطلاعاتی که از این طریق بدست می آید، بسیار ارزشمند خواهد بود.
مکانیزم عملکرد
نرم افزار و سخت افزارهای استفاده شده در "سامانه ثبت نام و مدیریت حاضرین در همایش های کانون برسام" مبتنی بر سیستم کدگذاری توسط بارکد و رمزگشایی توسط بارکدخوان عمل می نماید.
در این روش به هر یک از حاضرین کارت شناسایی ویژه ای اختصاص یافته که حاوی اطلاعات متغییر است. امکان چاپ تصویر فرد بر روی کارت وجود دارد. همچنین درج اطلاعات به 2 زبان مختلف در دو طرف کارت شناسایی ممکن می باشد.
امکانات (ماژول ها)
 1. 1.تقسیم بندی افراد حاضر در همایش حداکثر تا 26 سطح مختلف
 2. 2.صدور کارت هوشمند برای اشخاصی که قبلاً اقدام به ثبت نام کرده اند طبق سطوح از پیش تعیین شده (On-line Registered)
 3. 3.صدور آنی کارت هوشمند (در محل) برای نفرات جدید و قراردادن آنها در یکی از سطوح از پیش تعیین شده ظرف 90 ثانیه برای هر نفر (On-site Register)
 4. 4.تقسیم بندی فضای برگزاری و امکان ایجاد محدودیت عبور و مرور در فضاهای تعریف شده
 5. 5.مدیریت توزیع بسته های حاوی بروشور، هدیه تبلیغاتی و سایر موارد (Package) با قابلیت تعریف محتویات آنها برای سطوح مختلف
 6. 6.مدیریت پذیرایی افراد شامل پیش غذا، پذیرایی، نوشیدنی و دسر بصورت متنوع با قابلیت تعریف اقلام و نحوه پذیرایی برای سطوح مختلف
 7. 7.توزیع گواهینامه (Certificate) به تفکیک برای هر یک از کارگاه های آموزشی
گزارش نهایی
 • اطلاعات عمومی حاضرین شامل نام، نام خانوادگی، سازمان تابعه، تلفن، نمابر و ...
 • ثبت زمان ورود و خروج
 • ارائه لیست غایبین
 • مراحل انجام کار:
برخي از موسسات مطرحی که افتخار همکاری با آنان را داشته ایم