پردیس تیکت

معرفی کلی

پردیس تیکت امکان استفاده از خدمات یکپارچه یک مجتمع تجاری-فرهنگی را در دوره های فصلی برای مشتریان فراهم می کند. به نحوی که با استفاده از جاذبه های تفریحی همچون سینما و رستوران در تلاش است تا به تعداد مراجعین به مجتمع پردیس زندگی افزوده و از این طریق به رونق اقتصادی واحدهای تجاری آن یاری رساند.

·        ابعاد: 16 در 5/8 سانتی متر

·        جنس: گلاسه 135 گرم مات

·        تیراژ: 30 هزار عدد

  • لازم به ذکر است واحدهای تجاری که هم اکنون نام و مشخصاتشان در پشت کارت درج گردیده، صرفاً نمونه هستند و واحدهای مشارکت کننده در این طرح، پس از تکمیل ثبت نام معرفی خواهند شد

نحوه عملکرد:

واحدهای تجاری که اقدام به مشارکت در این طرح کرده اند بر اساس تفاهمنامه ای مجاز به تهیّه بلیط کلیه سانس های سینما پردیس با بهای50% می باشند. همچنین رستوران و کافی شاپ طرف قرارداد آمادگی پذیرایی شام، نهار و میان وعده میهمانان با کمترین هزینه را دارد.

اشخاصی که پردیس تیکت را در اختیار دارند می توانند در ازاء یکصد هزار تومان خرید از هر یک از واحدهای تجاری مشارکت کننده در این طرح، بلیط سینمای فیلم دلخواه خود را مجانی دریافت نمایند. چنانچه مبلغ خرید به یکصد و پنجاه هزار تومان برسد علاوه بر بلیط سینما، می توانند در کافی شاپ بستنی نیز میل کنند. همچنین در صورتیکه بیش از دویست هزار تومان خرید کنند علاوه بر بلیط سینما امکان صرف شام یا نهار در رستوران مجموعه بصورت رایگان برای ایشان میسر خواهد بود.

مراکز توزیع

پردیس تیکت بعنوان یک امکان رفاهی در اختیار پرسنل و کارکنان ادارات و سازمان های مستقر در سطح منطقه 5 تهران قرار خواهد گرفت. برخی از این مراکز عبارتند از:

پايگاه ملي داده هاي علوم زمين

كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان منطقه5

دانشگاه علامه طباطبایی

شهرداری منطقه 5 و مناطق زیر مجموعه

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی امید

بیمارستان عرفان نیایش

بیمارستان پیامبران

بیمارستان ابن سینا

بیمارستان فوق تخصصی صارم

Untitled-2
پردیس تیکت